Kiralamak Her Yönden Avantajlı

İşiniz için en uygun temizlik makinasını seçersiniz

Satın aldığınız makina bazen işiniz için en doğru, en verimli makina olmayabilir, makinayı kiralamak sizi bu riskten kurtarır. İşinize en uygun makinayı kiralayabilirsiniz.

İşletme maliyetleriniz azalır

Kiraladığınız makinalarda finansman, tamir ve bakım gibi maliyetleriniz olmayacağı gibi bu işlerle ilgilenen bir ekip de bulundurmanız gerekmeyecektir.

Gerçek maliyetini görebilirsiniz

Sahip olduğunuz makinanın gerçek maliyetini bilmeniz zordur. Kiraladığınız makinalarda ise kira faturası, fırça, silici lastik, vakum motoru gibi aşınma malzemelerinden başka bir maliyetiniz yoktur.

Makinanız her zaman yüksek performansla çalışır

Kiraladığınız makinalar sıfır ya da servis bakımları yapılmış sorunsuz makinalardır. Yüksek işte kalma süreleri sayesinde işinizden geri kalmazsınız.

Bakımıyla uğraşmak zorunda değilsiniz

Kiraladığımız makinaların periyodik bakım hizmetleri firmamıza aittir.

Satarken zarar etmezsiniz

Uzun süre parkınızda kalan makinaların düşük fiyatla satılma riskini ortadan kaldırır.

Neden Teymur Global Kiralama?

Güven

Şunu bilmelisiniz ki, Teymur Global'den kiralama yaptığınız taktirde sizinle anlaşılan şartlar kira dönemi boyunca hiç değişmeyecektir.

Yaygın Servis Ağı

Kiraladığınız makinalar Türkiye'nin neresinde çalışırsa çalışsın, Teymur Global'in bakım sorumluluğu ve kontrolü altındadır. Kiraladığınız makinanın bakım ile uğraşmak zorunda değilsiniz.

İstediğiniz Makinayı Kiralayabilme Olanağı

Siz işinize odaklanın. Bırakın kiraladığınız makinaları biz takip edelim. İstediğiniz adette makinayı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. İşinizi beraber geliştirelim.